Ozvěny Horňácka 2015

Po příjezdu sme si nejdřív prošli jarmark, pak sme udělali malú upútávku na náměstí na večerní program, potem sme dostali k večeři řízky a pak už hurá na hlavní program.

po krátkém zahájení dětského programu domácím Veličánkem, patřilo pódium pod Strážnú hůrkú na 20 minut našemu souboru. děti si tak mohli vyzkúšat, jaké to je vystupovat před stovkami diváků. no však sa z teho asi aj trochu báli, protože snaď polovička ztratila nějaků část oblečení, hlavně bačkůrky:-) no však jaký měla Jůlinka aplaus, když si během předzpěvu elegantně nazúvala botu, která jí ležala na pódiu několik minut:-):-):-). obecenstvo bylo úžasné, celú dobu dětem tleskalo a podporovalo jich v jejich snažení. JÓ TO BYLA ATMOSFÉRA. děti sa předvédli s loňskýma pásmama Řemeslnických a Co dům dal (píseň s vlastním textem za doprovodu improvizovaných hudebních nástrojů) a s novým pásmem U vody, které vystupovali teprva podruhé. po našem vystůpení sme sa podívali na uherskobrodský Holúbek a pak sme už frčali dom, aby sme si všecí odpočali, protože nás na druhý deň čekal hodový průvod Rohatcem.

v první řadě děkujeme Martinovi Kománkovi za pozvání na tak krásný festival s takovú tradicú a hlavně za jejich hudební doprovod. moc DĚKUJEME.

a taky mosíme poděkovat všeckým, kteří obětovali hodovú sobotu, jeli s nama a podpořili nás.

© 2023 Dětský folklórní soubor Malá chasa z Rohatca, webdesign: Macros.cz, všechna práva vyhrazena,